KURUMSAL

Gençler Oto Cam San. ve Tic. Ltd. Şti.

1982 yılında başlayan çalışma hayatımızda edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi hizmet sektöründe daha etkin kullanabilmek için 1993 yılında Gençler Oto Cam San. ve Tic. Ltd. Şti’ni kurduk.

Amacımız müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmaktı. Bu doğrultuda oto cam satış ve montaj ile birlikte sunroof tamiri, kilit tamiri ve cam filmi uygulamalarımızla adımızın daha çok anılır olmasını başardık. Zaman içinde çatlak cam tamirini uygulamaya başladık. Bundaki amacımız cam da oluşan küçük çatlakları tamir ederek ödenen ücretin minimumda kalmasıydı. Yetinmedik ve 23 adet sigorta şirketinin anlaşmalı oto cam değişim servisi olduk. Artık aracının kaskosu olan sigortalı cam değişimi için zaman kaybetmiyor ve cebinden ücret ödemiyor. Cam filminde bir dünya markası olan  LLUMAR’ın levent bölge bayiliğini aldık.

Amerikan cam filmindeki başarımız artık daha çok konuşulur hale geldi. Kullandığımız filmin tartışılmaz kalitesi ve uygulamada göstermiş olduğumuz özen bizi parmakla gösterilir duruma getirdi. Bugüne kadar her geçen sene ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu artan müşteri portföyümüzden görüyoruz. Bize duyduğunuz güvenden güç alarak günümüzün yeni trendi araç kaplama cast folyo/karbon fiber uygulamasınıda hizmet yelpazemiz arasına aldık. Bugüne kadar hep daha iyi malzeme, daha uygun fiyat düşüncemizi ön planda tuttuk, bugünden sonrada müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için değişen teknoloji ve imkanları sonuna kadar kullanmaya ve sektör listesinin zirvesindeki ismimizi orada tutmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.